homemadebars

Home made protein bars

I love protein bars. They are easy fast and a healthy meal on the go. Ideal for a busy day. However if you buy them in the shop they are a good 3-4 bucks each (if not more). So here is a great recipe to make them yourself and save some money

[amd-zlrecipe-recipe:9]

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *